Insta360
Etui do kamer Insta360 serii ONE R / ONE RS
99,00 zł brutto| Waga | 371 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,30 × 17,50 × 7,30 cm |
| Net weight | 330 |
| Box width | 17,50 |
| Box height | 7,30 |
| Box length | 26,00 |
| Gross weight | 371 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Etui do kamery Insta360 Ace Pro
71,90 zł brutto| Waga | 443 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 17,50 × 7,00 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 251 |
| Box width | 17,50 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 26,00 |
| Gross weight | 443 |
| HS Code | 4202921900 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Etui do kamery Insta360 GO 3
105,00 zł brutto| Waga | 440 kg |
|---|---|
| Wymiary | 72,00 × 17,70 × 72,00 cm |
| Net weight | 400 |
| Box width | 18,60 |
| Box height | 72,00 |
| Box length | 26,00 |
| Gross weight | 440 |
| HS Code | 4202129990 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Etui do kamery Insta360 X4
109,00 zł brutto| Waga | 310 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,11 × 18,80 × 7,11 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 260 |
| Box width | 18,80 |
| Box height | 7,11 |
| Box length | 27,69 |
| Gross weight | 310 |
| HS Code | 4202129990 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Etui ochronne Sunnylife do kamery Insta360 GO 3 / GO 3S (czarne)
59,00 zł brutto| Waga | 297 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26,10 × 6,50 × 26,10 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 248 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 26,10 |
| Box length | 13,10 |
| Gross weight | 297 |
| HS Code | 4202125000 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Etui Sunnylife do kamery Insta360 G0 3 / GO 3S
29,90 zł brutto| Waga | 219 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,30 × 10,30 × 8,30 cm |
| Net weight | 180 |
| Box width | 10,30 |
| Box height | 8,30 |
| Box length | 20,80 |
| Gross weight | 219 |
| HS Code | 4202129990 |
| Kolor | szary |
| Kompatybilność | Insta360 |
Etui zabezpieczające z naklejkami Sunnylife Insta360 GO 3 (białe)
21,90 zł brutto| Waga | 28 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,50 × 5,30 × 3,50 cm |
| Net weight | 18 |
| Box width | 5,30 |
| Box height | 3,50 |
| Box length | 6,50 |
| Gross weight | 28 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Etui zabezpieczające z naklejkami Sunnylife Insta360 GO 3 (czarne)
29,00 zł brutto| Waga | 28 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,50 × 5,30 × 3,50 cm |
| Net weight | 18 |
| Box width | 5,30 |
| Box height | 3,50 |
| Box length | 6,50 |
| Gross weight | 28 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |