Akcesoria DJI Flycart 30
Akumulator DJI FlyCart 30 DB2000
| Waga | 11990 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,30 × 39,00 × 21,30 cm |
| Net weight | 11280 |
| Box width | 39,00 |
| Box height | 21,30 |
| Box length | 39,30 |
| Gross weight | 11990 |
| HS Code | 8507800090 |
| Kategoria | Drony |
| Model | FlyCart 30 |
Aparatura sterująca DJI RC Plus FlyCart 30
| Waga | 1610 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22,00 × 36,10 × 22,00 cm |
| Net weight | 1260 |
| Box width | 36,10 |
| Box height | 22,00 |
| Box length | 52,50 |
| Gross weight | 1610 |
| Kategoria | Kontrolery |
| Model | RC Plus |
| Kompatybilność | FlyCart 30 |