Insta360
Zabezpieczające etui Sunnylife Insta360 do kamery GO 3 (czarne)
19,00 zł brutto| Waga | 23 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,10 × 2,20 × 7,10 cm |
| Net weight | 7 |
| Box width | 2,20 |
| Box height | 7,10 |
| Box length | 5,30 |
| Gross weight | 23 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Zdejmowane osłony obiektywów kamery Insta360 X3
92,90 zł brutto| Waga | 47 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,50 × 8,50 × 2,50 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 10 |
| Box width | 8,50 |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 47 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Zestaw 4 filtrów CPL/ND8/ND16/ND32 Telesin do kamery Insta360 GO3
66,90 zł brutto| Waga | 12 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,20 × 17,20 × 7,20 cm |
| Net weight | 10 |
| Box width | 17,20 |
| Box height | 7,20 |
| Box length | 17,20 |
| Gross weight | 12 |
| HS Code | 9002200000 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Zestaw filtrów ND do kamery Insta360 Ace Pro
519,00 zł brutto| Waga | 172 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,90 × 2,30 × 13,90 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 42 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 13,90 |
| Box length | 11,20 |
| Gross weight | 172 |
| HS Code | 9002200000 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Zestaw filtrów ND do kamery Insta360 GO 3
159,00 zł brutto| Waga | 71 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,70 × 2,25 × 7,70 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 2,25 |
| Box height | 7,70 |
| Box length | 7,70 |
| Gross weight | 71 |
| HS Code | 9002200000 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Zestaw mocowań do sportów zimowych Insta360 do kamer sportowych
279,00 zł brutto| Waga | 657 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,50 × 17,00 × 7,50 cm |
| Net weight | 657 |
| Box width | 17,00 |
| Box height | 7,50 |
| Box length | 35,50 |
| Gross weight | 657 |
| HS Code | 9620001000 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Zestaw mocowań na motor/rower Insta360 do kamer sportowych
279,00 zł brutto| Waga | 560 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,80 × 16,00 × 4,80 cm |
| Net weight | 560 |
| Box width | 16,00 |
| Box height | 4,80 |
| Box length | 29,50 |
| Gross weight | 560 |
| HS Code | 3626909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Zestaw mocowań rowerowych Insta360 do kamer sportowych
319,00 zł brutto| Waga | 800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 18,00 × 10,00 cm |
| Kolejna dostawa | 26.09.2024 |
| Net weight | 600 |
| Box width | 18,00 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 38,00 |
| Gross weight | 800 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Znacznik rozpoznawania do kamery Insta360 Link
29,90 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,05 × 0,80 × 0,05 cm |
| Net weight | 8 |
| Box width | 0,80 |
| Box height | 0,05 |
| Box length | 0,80 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 9006990000 |
| Zestaw | Nie |
| Kompatybilność | Insta360 |