Urządzenia i akcesoria do dronów przemysłowych
Adapter zasilania 240W DJI Matrice 4D series
| Producent | DJI Enterprise |
|---|---|
| Okres gwarancji | 24 |
Akumulator bateria DJI Mavic 3 Enterprice C1
| Producent | DJI Enterprise |
|---|---|
| Okres gwarancji | 12 |
Akumulator DJI FlyCart 30 DB2000
| Waga | 11990 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,30 × 39,00 × 21,30 cm |
| Net weight | 11280 |
| Box width | 39,00 |
| Box height | 21,30 |
| Box length | 39,30 |
| Gross weight | 11990 |
| HS Code | 8507800090 |
| Kategoria | Drony |
| Model | FlyCart 30 |
Akumulator DJI Matrice 4D Series
| Producent | DJI Enterprise |
|---|---|
| Okres gwarancji | 12 |
Aparatura sterująca DJI RC Plus 2 Matrice 4 Series
| Producent | DJI Enterprise |
|---|---|
| Okres gwarancji | 24 |
Aparatura sterująca DJI RC Plus FlyCart 30
| Waga | 1610 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22,00 × 36,10 × 22,00 cm |
| Net weight | 1260 |
| Box width | 36,10 |
| Box height | 22,00 |
| Box length | 52,50 |
| Gross weight | 1610 |
| Kategoria | Kontrolery |
| Model | RC Plus |
| Kompatybilność | FlyCart 30 |
Aparatura sterująca DJI RC Plus Matrice 30/300/350 RTK
| Waga | 1550 kg |
|---|---|
| Wymiary | 23,60 × 32,90 × 23,60 cm |
| Net weight | 1265 |
| Box width | 32,90 |
| Box height | 23,60 |
| Box length | 54,70 |
| Gross weight | 1550 |
| HS Code | 8526929000 |
| Kategoria | Kontrolery |
| Model | RC Plus |
| Kompatybilność | Matrice 30, Matrice 30T, Matrice 300 RTK, Matrice 350 RTK |
Bateria akumulator DJI Matrice 4
| Producent | DJI Enterprise |
|---|---|
| Okres gwarancji | 12 |
Bateria akumulator TB100 DJI Matrice 400
| Producent | DJI Enterprise |
|---|---|
| Okres gwarancji | 12 |