Kamery do dronów FPV
Antena DJI O3 Air Unit
DJI O3 Air Unit Camera Module
Kabel 3w1 DJI O3 Air Unit
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 2,00 × 2,00 cm |
| Net weight | 12 |
| Box width | 2,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Moduł kamery DJI O3 Air Unit
System transmisji obrazu DJI O3 Air Unit
| Waga | 150 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,00 × 2,40 × 21,00 cm |
| Net weight | 100 |
| Box width | 2,40 |
| Box height | 21,00 |
| Box length | 5,60 |
| Gross weight | 150 |
| HS Code | 8525890000 |
| Model | FPV |
| Kompatybilność | Zestaw DJI |