Softboxy fotograficzne
Dyfuzor Softbox fotograficzny Puluz PU5120 20cm
| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,50 × 21,00 × 2,50 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 52 |
| Box width | 21,00 |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 22,00 |
| Gross weight | 80 |
| HS Code | 9006910000 |
| Kształt | Ośmiokąt |
| Z wbudowaną lampą | Nie |
Zestaw studyjny Puluz Softbox LED 50x70cm, statyw, żarówka LED 1 szt PU5070EU
| Waga | 1920 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20,50 × 20,70 × 20,50 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 37 |
| Box width | 20,70 |
| Box height | 20,50 |
| Box length | 71,00 |
| Gross weight | 1920 |
| HS Code | 9405423100 |
| Kształt | Prostokąt |
| Z wbudowaną lampą | Tak |
Zestaw studyjny Puluz Softbox LED 50x70cm, statyw, żarówki LED 4 szt PU5071EU
| Waga | 2500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22,00 × 22,00 × 22,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 2270 |
| Box width | 22,00 |
| Box height | 22,00 |
| Box length | 74,00 |
| Gross weight | 2500 |
| HS Code | 9405423100 |
| Kształt | Prostokąt |
| Z wbudowaną lampą | Tak |
Blendy fotograficzne Puluz 30cm (srebrna, złota) + futerał
| Waga | 170 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 18,00 × 4,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 150 |
| Box width | 18,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 18,00 |
| Gross weight | 170 |
| HS Code | 9006910000 |
| Kształt | Koło |
| Z wbudowaną lampą | Nie |
Blendy fotograficzne Puluz PU5110 110cm 5w1
Dyfuzor Softbox fotograficzny Puluz (PU5124) 60x90cm
| Waga | 1286 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,00 × 21,00 × 8,00 cm |
| Net weight | 1255 |
| Box width | 21,00 |
| Box height | 8,00 |
| Box length | 65,00 |
| Gross weight | 1286 |
| HS Code | 9006910000 |
| Kształt | Prostokąt, Kwadrat |
| Z wbudowaną lampą | Nie |
Dyfuzor Softbox fotograficzny Puluz PU5125 95cm
| Waga | 1149 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,00 × 31,00 × 6,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 1118 |
| Box width | 31,00 |
| Box height | 6,00 |
| Box length | 52,00 |
| Gross weight | 1149 |
| HS Code | 9006910000 |
| Kształt | Ośmiokąt |
| Z wbudowaną lampą | Nie |
Dyfuzor Softbox Puluz okrągły 45cm PU5145
| Waga | 438 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,00 × 18,00 × 6,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 400 |
| Box width | 18,00 |
| Box height | 6,00 |
| Box length | 18,00 |
| Gross weight | 438 |
| HS Code | 9006910000 |
| Kształt | Koło |
| Z wbudowaną lampą | Nie |