Insta360
Adapter zewnętrznego mikrofonu do kamery Insta360 X3
99,00 zł brutto| Waga | 42 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,50 × 7,50 × 3,50 cm |
| Net weight | 35 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 3,50 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 42 |
| HS Code | 8536699099 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Akumulator do Insta360 Titan
1 099,00 zł brutto| Waga | 870 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,50 × 14,50 × 9,50 cm |
| Net weight | 670 |
| Box width | 14,50 |
| Box height | 9,50 |
| Box length | 15,50 |
| Gross weight | 870 |
| HS Code | 8507600090 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Akumulator do kamery Insta360 Ace Pro
105,00 zł brutto| Waga | 88 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,50 × 8,50 × 3,50 cm |
| Net weight | 46 |
| Box width | 8,50 |
| Box height | 3,50 |
| Box length | 8,70 |
| Gross weight | 88 |
| HS Code | 8507600090 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Akumulator do kamery Insta360 Pro / Pro 2
299,00 zł brutto| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 8,60 × 5,00 cm |
| Net weight | 250 |
| Box width | 8,60 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 16,00 |
| Gross weight | 300 |
| HS Code | 8507800090 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Akumulator do kamery Insta360 X3 1800 mAh
129,00 zł brutto| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,50 × 8,50 × 3,50 cm |
| Net weight | 100 |
| Box width | 8,50 |
| Box height | 3,50 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 120 |
| HS Code | 8507600090 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Akumulator do kamery Insta360 X4
239,00 zł brutto| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,56 × 8,76 × 3,56 cm |
| Net weight | 53 |
| Box width | 8,76 |
| Box height | 3,56 |
| Box length | 10,67 |
| Gross weight | 120 |
| HS Code | 8507600090 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Baza mocowania TELESIN do kamery Insta360 GO3
49,00 zł brutto| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,60 × 8,40 × 3,60 cm |
| Net weight | 90 |
| Box width | 8,40 |
| Box height | 3,60 |
| Box length | 8,40 |
| Gross weight | 100 |
| HS Code | 8505199089 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Czytnik pamięci do kamer Insta360 ONE R (wersja pozioma)
209,00 zł brutto| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 8,00 × 4,50 cm |
| Net weight | 51 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 60 |
| HS Code | 8471709800 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Czytnik pamięci do kamery Insta360 Ace Pro
175,00 zł brutto| Waga | 48 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,70 × 3,80 × 8,70 cm |
| Net weight | 16 |
| Box width | 3,80 |
| Box height | 8,70 |
| Box length | 7,30 |
| Gross weight | 48 |
| HS Code | 8471709800 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Czytnik pamięci do kamery Insta360 X3
185,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 8,00 × 4,50 cm |
| Net weight | 39 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8471709800 |
| Kompatybilność | Insta360 |