Akcesoria DJI Inspire 3
Bateria akumulator DJI Inspire 3 TB51
| Waga | 600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 5,00 × 13,00 cm |
| Net weight | 480 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 600 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Inspire |
| Kompatybilność | Akumulatory |
| Producent | DJI |
Hub ładowania akumulatorów TB51 DJI Inspire 3
| Waga | 2000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25,90 × 10,50 × 25,90 cm |
| Net weight | 1670 |
| Box width | 10,50 |
| Box height | 25,90 |
| Box length | 13,70 |
| Gross weight | 2000 |
| HS Code | 8504406090 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
| Producent | DJI |
Składane śmigła Quick-Release dla dużych wysokości DJI Inspire 3 (para)
| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,10 × 3,20 × 21,10 cm |
| Net weight | 70 |
| Box width | 3,20 |
| Box height | 21,10 |
| Box length | 6,30 |
| Gross weight | 200 |
| HS Code | 8807100090 |
| Model | Inspire |
| Kompatybilność | Śmigła i osłony |
| Producent | DJI |
Składane śmigła Quick-Release do DJI Inspire 3 (para)
| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,10 × 3,20 × 21,10 cm |
| Net weight | 70 |
| Box width | 3,20 |
| Box height | 21,10 |
| Box length | 6,30 |
| Gross weight | 200 |
| HS Code | 8807100090 |
| Model | Inspire |
| Kompatybilność | Śmigła i osłony |
| Producent | DJI |
Uchwyt na lokalizator AirTag Sunnylife do dronów DJI
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 7,50 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 2 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 10 |
| HS Code | 3926909790 |
Amortyzatory gumowe do gimblala DJI Inspire 2 – 10 szt.
Bateria akumulator DJI Inspire 2 / Ronin 2 / seria Matrice 200 4280mAh TB50
| Waga | 645 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15,00 × 7,00 × 15,00 cm |
| Net weight | 518 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 15,00 |
| Box length | 11,00 |
| Gross weight | 645 |
| HS Code | 8507600090 |
| Kategoria | Akumulatory |
| Kompatybilność | Inspire, Ronin, Matrice |