Lampy pierścieniowe
Lampa pierścieniowa / statyw biurkowy na klips Puluz LED 20 cm vlog / stream na telefon PKT3089B
Lampa pierścieniowa / statyw LED Puluz 20cm z uchwytem na telefon PKT3073B
| Waga | 620 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,00 × 32,00 × 6,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 560 |
| Box width | 32,00 |
| Box height | 6,00 |
| Box length | 35,00 |
| Gross weight | 620 |
| HS Code | 9405423100 |
Lampa pierścieniowa LED Puluz z regulowaną podstawką PU391
Selfie stick/statyw Puluz z lampą pierścieniową LED
| Waga | 324 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,20 × 4,30 × 21,20 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 320 |
| Box width | 4,30 |
| Box height | 21,20 |
| Box length | 23,50 |
| Gross weight | 324 |
| HS Code | 9405423100 |
Statyw Puluz 1.1 m z oświetleniem RGBW LED 26cm vlog / stream / smartfon PKT3044
Lampa pierścieniowa / statyw PULUZ LED 26cm 3x Smartfon PKT3070B
| Waga | 1700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 27,00 × 13,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 1550 |
| Box width | 27,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 43,00 |
| Gross weight | 1700 |
| HS Code | 9405423100 |