Kontrolery DJI
Akumulator WB37 (DJI RC Plus / CrystalSky / Cendence / Phantom 4 RTK)
| Waga | 215 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,60 × 8,00 × 4,60 cm |
| Net weight | 170 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 4,60 |
| Box length | 12,70 |
| Gross weight | 215 |
| HS Code | 8507600090 |
| Kategoria | Akumulatory |
| Model | WB37 |
| Kompatybilność | DJI RC Plus, DJI High-Bright Remote Monitor, DJI Video Transmitter, DJI Video Receiver, DJI D-RTK 2 High-Precision GNSS Mobile Station, DJI FPV Remote Controller |
Aparatura sterująca DJI RC Plus 2 Matrice 4 Series
| Producent | DJI Enterprise |
|---|---|
| Okres gwarancji | 24 |
Aparatura sterująca DJI RC Plus Matrice 30/300/350 RTK
| Waga | 1550 kg |
|---|---|
| Wymiary | 23,60 × 32,90 × 23,60 cm |
| Net weight | 1265 |
| Box width | 32,90 |
| Box height | 23,60 |
| Box length | 54,70 |
| Gross weight | 1550 |
| HS Code | 8526929000 |
| Kategoria | Kontrolery |
| Model | RC Plus |
| Kompatybilność | Matrice 30, Matrice 30T, Matrice 300 RTK, Matrice 350 RTK |
DJI RC Motion 3
| Waga | 187 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,50 × 6,00 × 13,50 cm |
| Net weight | 110 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 13,50 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 187 |
| HS Code | 9032890090 |
| Seria FPV | DJI Avata 2 |
Drążki sterowania Sunnylife do kontrolera DJI RC (srebrne) MM3-YG393
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 7,50 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 2 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 60 |
| HS Code | 8529909700 |
Etui transportowe Sunnylife do DJI RC 2
| Waga | 272 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,80 × 16,30 × 7,80 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 219 |
| Box width | 16,30 |
| Box height | 7,80 |
| Box length | 19,50 |
| Gross weight | 272 |
| HS Code | 4202129990 |
Etui zabezpieczenie Sunnylife do kontrolera DJI RC (szare) MM3-BHT441
| Waga | 67 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 14,00 × 4,00 cm |
| Net weight | 60 |
| Box width | 14,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 20,00 |
| Gross weight | 67 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Kontrolery |
Kontroler DJI RC Motion 2
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 8,00 × 7,00 cm |
| Net weight | 170 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 300 |
| HS Code | 9032890090 |
| Model | FPV |
| Kompatybilność | Kontrolery |
Kontroler nadajnik DJI FPV Remote Controller 3
| Waga | 340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,55 × 6,50 × 12,55 cm |
| Net weight | 240 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 12,55 |
| Box length | 16,70 |
| Gross weight | 340 |
| HS Code | 9032890090 |
| Seria FPV | DJI Avata 2 |
| Kompatybilność | Kontrolery |
Nakładka ochronna PGYTECH na kontroler DJI RC/RC2 (P-45A-020)
| Waga | 142 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,80 × 17,20 × 4,80 cm |
| Net weight | 142 |
| Box width | 17,20 |
| Box height | 4,80 |
| Box length | 12,60 |
| Gross weight | 142 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Kontrolery |
Osłona przeciwsłoneczna i kontrolera 2w1 Sunnylife do DJI RC (MM3-YK466)
| Waga | 113 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,10 × 12,80 × 5,10 cm |
| Net weight | 65 |
| Box width | 12,80 |
| Box height | 5,10 |
| Box length | 17,60 |
| Gross weight | 113 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Kontrolery |