Selfie stick (kijki do selfie)
Adapter statywowy Telesin z gwintem 1/4” do kamer sportowych (GP-TPM-T04)
| Waga | 18 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 3,50 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 6 |
| Box width | 3,50 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 6,50 |
| Gross weight | 18 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Magnetyczny kijek selfie Telesin
| Waga | 208 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,80 × 6,50 × 5,80 cm |
| Net weight | 171 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 5,80 |
| Box length | 17,50 |
| Gross weight | 208 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Cechy szczególne | Z tripodem, Z pilotem, Bluetooth |
| Długość (cm) | 69 |