13,00
Obiektyw DJI DL PZ 17-28 mm T3.0 ASPH
Obrotowy uchwyt na telefon Puluz z uniwersalnym mocowaniem 1/4 (czarny)
| Waga | 136 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 13,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 128 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 136 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Rodzaj | Uchwyt |
Opaska na głowę Puluz z mocowaniem na kamerę sportową
| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 13,00 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 40 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 16,00 |
| Gross weight | 50 |
| HS Code | 6307901000 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Szelki |
Szkło hartowane na ekran kamery Insta360 X3
Uchwyt klamra Puluz na telefon
| Waga | 78 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 13,00 × 3,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 70 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 78 |
| HS Code | 7616999099 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Rodzaj | Uchwyt |
Zestaw/Statyw do mocowania tła fotograficznego Puluz 70x200cm + tła fotograficzne 2 szt DCA0976
| Waga | 1637 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,00 × 13,00 × 11,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 1490 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 11,00 |
| Box length | 79,00 |
| Gross weight | 1637 |
| HS Code | 3926909790 |
Aluminiowa obudowa PolarPro LiteChaser do iPhone 14 Pro Max
| Waga | 230 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 13,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 170 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 21,00 |
| Gross weight | 230 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | iPhone 14 Pro Max |