Tła fotograficzne
Tło fotograficzne Puluz PU5321W (białe)
| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 5,00 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 150 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 82,00 |
| Gross weight | 200 |
| HS Code | 6307909899 |
Zestaw/Statyw do mocowania tła fotograficznego Puluz 70x200cm + tła fotograficzne 2 szt DCA0976
| Waga | 1637 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,00 × 13,00 × 11,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 1490 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 11,00 |
| Box length | 79,00 |
| Gross weight | 1637 |
| HS Code | 3926909790 |
Zestaw/Statyw do mocowania tła fotograficznego Puluz PU3054B 67cm
| Waga | 750 kg |
|---|---|
| Wymiary | 68,00 × 7,50 × 68,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 680 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 68,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 750 |
| HS Code | 9620009190 |
Akrylowa podstawka / tło fotograficzne Puluz 40cm czarne PU5340B
Akrylowa podstawka / tło fotograficzne Puluz PU5330B 30cm (czarne)
| Waga | 331 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 32,00 × 1,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 300 |
| Box width | 32,00 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 32,00 |
| Gross weight | 331 |
| HS Code | 3926909790 |
Akrylowa tablica ekspozycyjna PULUZ PU5340W 40 cm (biała)
Zestaw/Statyw do mocowania tła fotograficznego Puluz 200x200cm DCA0975
| Waga | 2580 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,00 × 13,00 × 11,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 2350 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 11,00 |
| Box length | 78,00 |
| Gross weight | 2580 |
| HS Code | 9620009190 |
Zestaw/Statyw do mocowania tła fotograficznego Puluz 2x2m + tła fotograficzne 3 szt PKT5204
Zestaw/Statyw do mocowania tła fotograficznego Puluz 2x3m + tła fotograficzne 3 szt PKT5205
| Waga | 6240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22,00 × 22,00 × 22,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 5670 |
| Box width | 22,00 |
| Box height | 22,00 |
| Box length | 90,00 |
| Gross weight | 6240 |
| HS Code | 6307909899 |