Insta 360
Kamera sportowa Insta360 GO 3S (128GB) Czarna
Zestaw Insta360 X3 Creator Kit
| Waga | 1310 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,50 × 22,50 × 7,50 cm |
| Net weight | 1200 |
| Box width | 22,50 |
| Box height | 7,50 |
| Box length | 33,50 |
| Gross weight | 1310 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa, Kieszonkowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Zestaw Insta360 X3 Motorcycle Edition
Kamera Insta360 Ace Pro
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 11,00 × 7,00 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 180 |
| Box width | 11,00 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 22,00 |
| Gross weight | 500 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa, Kieszonkowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |