Akcesoria DJI Avata 2
DJI RC Motion 3
| Waga | 187 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,50 × 6,00 × 13,50 cm |
| Net weight | 110 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 13,50 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 187 |
| HS Code | 9032890090 |
| Seria FPV | DJI Avata 2 |
Etui na drona Sunnylife do DJI Avata 2
Filtry ND(8/16/32) DJI Avata 2
| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,00 × 1,20 × 11,00 cm |
| Net weight | 40 |
| Box width | 1,20 |
| Box height | 11,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 50 |
| HS Code | 9002200000 |
| Seria FPV | DJI Avata 2 |
Gogle FPV DJI Goggles 3
Hub Ładowania DJI Avata 2
| Waga | 140 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14,90 × 3,95 × 14,90 cm |
| Net weight | 110 |
| Box width | 3,95 |
| Box height | 14,90 |
| Box length | 10,30 |
| Gross weight | 140 |
| HS Code | 8504406090 |
| Seria FPV | DJI Avata 2 |
Kontroler DJI RC Motion 2
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 8,00 × 7,00 cm |
| Net weight | 170 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 300 |
| HS Code | 9032890090 |
| Model | FPV |
| Kompatybilność | Kontrolery |
Kontroler nadajnik DJI FPV Remote Controller 3
| Waga | 340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,55 × 6,50 × 12,55 cm |
| Net weight | 240 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 12,55 |
| Box length | 16,70 |
| Gross weight | 340 |
| HS Code | 9032890090 |
| Seria FPV | DJI Avata 2 |
| Kompatybilność | Kontrolery |