Insta360
Folia ochronna PULUZ 2 w 1 ekran i obiektyw Insta360 GO 3 (przezroczysta)
9,00 zł brutto| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 6,00 × 2,00 cm |
| Net weight | 10 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 8,00 |
| Gross weight | 20 |
| HS Code | 3919908099 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Futerał ochronny do kamery Insta360 GO 3
49,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,10 × 17,00 × 0,10 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 17,00 |
| Box height | 0,10 |
| Box length | 26,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 4202990090 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Futerał ochronny Sunnylife do kamer sportowych GoPro, DJI, Insta360
20,00 zł brutto| Waga | 46 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,10 × 4,70 × 7,10 cm |
| Net weight | 34 |
| Box width | 4,70 |
| Box height | 7,10 |
| Box length | 9,20 |
| Gross weight | 46 |
| HS Code | 4202129990 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Hub ładowania akumulatorów Insta360 X4
135,00 zł brutto| Waga | 160 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18,45 × 6,10 × 18,45 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 109 |
| Box width | 6,10 |
| Box height | 18,45 |
| Box length | 9,20 |
| Gross weight | 160 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Kabel USB-C do USB-C do kamery Insta360 Ace Pro
49,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 9,00 × 2,00 cm |
| Net weight | 32 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Ładowarka akumulatorów Insta360 Ace Pro
269,00 zł brutto| Waga | 126 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,50 × 8,50 × 3,50 cm |
| Net weight | 89 |
| Box width | 8,50 |
| Box height | 3,50 |
| Box length | 8,70 |
| Gross weight | 126 |
| HS Code | 8504406090 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Ładowarka akumulatorów Insta360 ONE X2
| Waga | 144 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 3,50 × 9,00 cm |
| Net weight | 120 |
| Box width | 3,50 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 8,50 |
| Gross weight | 144 |
| HS Code | 8504405590 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Ładowarka akumulatorów Insta360 X3
205,00 zł brutto| Waga | 180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,50 × 8,50 × 3,50 cm |
| Net weight | 150 |
| Box width | 8,50 |
| Box height | 3,50 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 180 |
| HS Code | 8504406090 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Ładowarka dwukanałowa Insta360 Pro / Pro 2
239,00 zł brutto| Waga | 900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,60 × 17,30 × 8,60 cm |
| Net weight | 750 |
| Box width | 17,30 |
| Box height | 8,60 |
| Box length | 23,00 |
| Gross weight | 900 |
| HS Code | 8504409090 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Magnetyczna ramka zabezpieczająca Puluz Insta360 GO 3 / GO 3S
25,00 zł brutto| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 13,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 17,00 |
| Gross weight | 30 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Magnetyczna ramka zabezpieczająca Puluz Insta360 GO 3 / GO 3S z karabinkiem
29,00 zł brutto| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 13,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 17,00 |
| Gross weight | 40 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |