Modele RC Nadajniki RC
Aparatura sterująca DJI RC Plus 2 Matrice 4 Series
| Producent | DJI Enterprise |
|---|---|
| Okres gwarancji | 24 |
Aparatura sterująca DJI RC Plus FlyCart 30
| Waga | 1610 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22,00 × 36,10 × 22,00 cm |
| Net weight | 1260 |
| Box width | 36,10 |
| Box height | 22,00 |
| Box length | 52,50 |
| Gross weight | 1610 |
| Kategoria | Kontrolery |
| Model | RC Plus |
| Kompatybilność | FlyCart 30 |
Aparatura sterująca DJI RC Plus Matrice 30/300/350 RTK
| Waga | 1550 kg |
|---|---|
| Wymiary | 23,60 × 32,90 × 23,60 cm |
| Net weight | 1265 |
| Box width | 32,90 |
| Box height | 23,60 |
| Box length | 54,70 |
| Gross weight | 1550 |
| HS Code | 8526929000 |
| Kategoria | Kontrolery |
| Model | RC Plus |
| Kompatybilność | Matrice 30, Matrice 30T, Matrice 300 RTK, Matrice 350 RTK |
Szelki z uchwytem montażowym do aparatury DJI RC Plus
Szelki z uchwytem montażowym do aparatury DJI RC Plus 2
| Producent | DJI Enterprise |
|---|---|
| Okres gwarancji | 24 |
DJI Goggles Integra Motion Combo
| Waga | 840 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,70 × 20,10 × 8,70 cm |
| Net weight | 670 |
| Box width | 20,10 |
| Box height | 8,70 |
| Box length | 19,30 |
| Gross weight | 840 |
| HS Code | 8543709099 |
| Model | FPV |
| Kompatybilność | Kontrolery |
Zestaw FlySky nadajnik EL18 + odbiornik TMR, 18 kanałów AFHDS 3
| Waga | 1500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,00 × 25,00 × 17,00 cm |
| Net weight | 726 |
| Box width | 25,00 |
| Box height | 17,00 |
| Box length | 28,00 |
| Gross weight | 1500 |
| HS Code | 8526920090 |
| Zasilanie | Akumulatorowe |
| Ilość kanałów | 18 |
Zestaw FlySky nadajnik FS-G7P + odbiornik R7P, 7 kanałów AFHDS 3
Zestaw FlySky nadajnik FS-GT2B + odbiornik FS-GR3E, 3 kanały AFHDS
| Waga | 559 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,00 × 18,50 × 11,00 cm |
| Net weight | 262 |
| Box width | 18,50 |
| Box height | 11,00 |
| Box length | 24,00 |
| Gross weight | 559 |
| HS Code | 8526920090 |
| Zasilanie | Akumulatorowe |
| Ilość kanałów | 3 |