Pozostałe
Adapter OTG USB-C to Lightning Puluz PU649B
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 5,00 × 1,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 30 |
| HS Code | 8536699099 |
Blenda fotograficzna 5w1 Puluz + futerał (60cm)
Dodatkowe oświetlenie z magnetyczną klamrą smartfona DJI OM 4 / OM 5 / OM 6 / OM SE
| Waga | 90 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,60 × 10,00 × 2,60 cm |
| Net weight | 73 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 2,60 |
| Box length | 7,40 |
| Gross weight | 90 |
| HS Code | 9405119090 |
| Seria Osmo Mobile | DJI Osmo Mobile 6, DJI Osmo Mobile SE, DJI OM 5, DJI OM 4 SE, DJI OM 4 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |