Kamery DJI
DJI Mic 3 (1 TX + 1 RX)
| Producent | DJI |
|---|---|
| pa_ | 1085 |
DJI Mic 3 (2 TX + 1 RX + Etui ładujące)
| Producent | DJI |
|---|---|
| pa_ | 1085 |
Kamera DJI Osmo Pocket 3
| Waga | 400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,00 × 5,00 × 17,00 cm |
| Net weight | 281 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 17,00 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 400 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa, Kieszonkowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo
Master Wheels 3-Axis (RH)
| Waga | 33000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 36,50 × 52,00 × 36,50 cm |
| Net weight | 32480 |
| Box width | 52,00 |
| Box height | 18,30 |
| Box length | 66,00 |
| Gross weight | 33000 |
| HS Code | 8543709099 |
| Zestaw | Nie |
| Rodzaj | Profesjonalna |