Akcesoria DJI Matrice 30
Aparatura sterująca DJI RC Plus Matrice 30/300/350 RTK
| Waga | 1550 kg |
|---|---|
| Wymiary | 23,60 × 32,90 × 23,60 cm |
| Net weight | 1265 |
| Box width | 32,90 |
| Box height | 23,60 |
| Box length | 54,70 |
| Gross weight | 1550 |
| HS Code | 8526929000 |
| Kategoria | Kontrolery |
| Model | RC Plus |
| Kompatybilność | Matrice 30, Matrice 30T, Matrice 300 RTK, Matrice 350 RTK |
Bateria akumulator TB30 DJI Matrice 30
| Waga | 782 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,50 × 9,00 × 6,50 cm |
| Net weight | 685 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 6,50 |
| Box length | 15,50 |
| Gross weight | 782 |
| Kategoria | Akumulatory |
| Model | TB30 |
| Kompatybilność | Matrice 30 |
DJI Cellular 4G Dongle
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,08 × 2,30 × 0,08 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 15 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 0,08 |
| Box length | 5,24 |
| Gross weight | 15 |
| HS Code | 8517620000 |
DJI Manifold 3
| Producent | DJI Enterprise |
|---|---|
| Okres gwarancji | 24 |
DJI Matrice 200 Skyport
Głośnik AS1 dla DJI Matrice 4
| Producent | DJI Enterprise |
|---|---|
| Okres gwarancji | 24 |
Głośnik, Megafon z oświetleniem LP12 DJI Matrice 30
Kabel szybkiego ładowania SDC DJI Power do MATRICE 30
| Waga | 75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 25,00 × 1,00 cm |
| Net weight | 70 |
| Box width | 25,00 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 75 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
| Seria Power | DJI Power 1000, DJI Power 500 |
Moduł RTK DJI Mavic 3 Enterprise
| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,92 × 0,42 × 0,92 cm |
| Net weight | 40 |
| Box width | 0,42 |
| Box height | 0,92 |
| Box length | 0,60 |
| Gross weight | 50 |
| HS Code | 8526918090 |
| Kategoria | Akcesoria, RTK |
| Kompatybilność | Mavic 3 Enterprise, Mavic 3T, Mavic 3 Multispectral |
Moduł wykrywania przeszkód DJI Matrice 4D/4TD
| Producent | DJI Enterprise |
|---|---|
| Okres gwarancji | 24 |