Akcesoria DJI Air 3S
Uchwyt na lokalizator AirTag Sunnylife do dronów DJI
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 7,50 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 2 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 10 |
| HS Code | 3926909790 |
DJI ładowarka sieciowa USB-C 30W (BRAK W MAGAZYNIE!!!)
| Waga | 190 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,10 × 5,40 × 6,10 cm |
| Net weight | 90 |
| Box width | 5,40 |
| Box height | 6,10 |
| Box length | 9,60 |
| Gross weight | 190 |
| HS Code | 8504405590 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
| Producent | DJI |
Kontroler DJI RC 2
| Waga | 427 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,80 × 5,20 × 13,80 cm |
| Net weight | 420 |
| Box width | 5,20 |
| Box height | 13,80 |
| Box length | 17,30 |
| Gross weight | 427 |
| HS Code | 8806211000 |
| Model | Air |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
| Seria Air | DJI Air 3 |
| Waga | 501 g – 2 kg |
| Kompatybilność | Kontrolery |
| Czas lotu (min) | > 40 min |
| Zasięg (km) | do 8 km |
| Matryca | 1/1,3" CMOS |
| Rozdzielczość wideo | RAW |
| Nowości | Premiera DJI Air 3 |