BUDOWA I ROZBUDOWA DRONÓW

Witaj Droniarzu!

Informujemy, że w związku z ogromną liczbą zgłoszonych dronów na naprawy tymczasowo do odwołania zawieszamy przyjmowanie kolejnych dronów na serwis oraz wyceny do skupu (mamy już za dużo zgłoszeń). Wszystkie przyjęte i wprowadzone wcześniej do systemu drony zostaną naprawione i/lub wycenione. Serwisanci nie będą również tymczasowo odpowiadać na Państwa maile z pytaniami o wyceny lub terminy napraw.

 
Informacja o wznowieniu działania naszego serwisu pojawi się na naszej stronie internetowej i mediach społecznościowych.
Przepraszamy za niedogodności.
Pozdrawiamy !

Zespół IronSky

Budowa drona FPV

Wielowirnikowce stają się coraz bardziej popularne, a technologia postępuje coraz szybciej. Myślisz o własnym dronie, ale nie wiesz jak go zbudować? Wiesz, że budowa drona od podstaw przerasta Twoje umiejętności? Powiedz nam, jakie ma być jego przeznaczenie, a my zbudujemy go dla Ciebie! Bez względu na to, czy szukasz quadro, hexa, oktokoptera do użytku prywatnego, czy profesjonalnej platformy do kręcenia filmów, płatowca do ortofotomap, czy też potężnej maszyny z udźwigiem powyżej 25kg skontaktuj się z nami, a my przygotujemy ofertę tailor made.

1

Drony na zamówienie

Budowa drona nie jest dla nas żadną tajemnicą! Prowadzimy specjalistyczny warsztat dronów, w którym możemy zbudować dla Ciebie dowolny multicopter. Mamy do dyspozycji niezbędne do naprawy i budowy dronów narzędzia IT, urządzenia pomiarowe, części i sprzęt, a co najważniejsze profesjonalną wiedzę i doświadczenie.

✉ Email: [email protected]

☎ Darek: 519-410-610

☎ Kuba: 663-944-151

Prowadzimy specjalistyczny warsztat dronów, w którym możemy zbudować dla Ciebie dowolny multicopter. Mamy do dyspozycji niezbędne do naprawy i budowy dronów narzędzia IT, urządzenia pomiarowe, części i sprzęt, a co najważniejsze profesjonalną wiedzę i doświadczenie.

Dron hexacopter budowany na zamówienie ironsky.pl
Budowa i rozbudowa dronów na zamówienie
www.ironsky.pl_uav_vlos_dron_gotowy_do_lotu
Budowa dronów na zamówienie ironsky.pl