fbpx
Facebook
Instagram
YouTube

BUDOWA I ROZBUDOWA DRONÓW

Wielowirnikowce stają się coraz bardziej popularne, a technologia postępuje coraz szybciej. Myślisz o własnym dronie, ale nie wiesz jak go zbudować? Powiedz nam jakie ma być jego przeznaczenie, a my zbudujemy go dla Ciebie! Bez względu na to, czy szukasz quadro, hexa, oktokoptera do użytku prywatnego, czy profesjonalnej platformy do kręcenia filmów, płatowca do ortofotomap, czy też potężnej maszyny z udźwigiem powyżej 25kg skontaktuj się z Nami, a my przygotujemy ofertę tailor made.

1
Budujemy drony do walki ze smogiem, montujemy czujniki do pomiaru zanieczyszczeń, przerabiamy drony RTF (Ready To Fly), montujemy dodatkowe anteny. Każdego drona możemy zbudować pod specjalne zamówienie i wg wytycznych Klienta. Budujemy też drony wyścigowe idealne do wyścigów dronów FPV.

✉ Email: biuro@ironsky.pl

☎ Darek: 519-410-610

☎ Kuba: 663-944-151

Prowadzimy specjalistyczny warsztat dronów, w którym możemy zbudować dla Ciebie dowolny multicopter. Mamy do dyspozycji niezbędne do naprawy i budowy dronów narzędzia IT, urządzenia pomiarowe, części i sprzęt, a co najważniejsze profesjonalną wiedzę i doświadczenie.

Dron hexacopter budowany na zamówienie ironsky.pl
Budowa i rozbudowa dronów na zamówienie
www.ironsky.pl_uav_vlos_dron_gotowy_do_lotu
Budowa dronów na zamówienie ironsky.pl