Narzędzia i mierniki do modeli RC
Rozładowywarka / Tester akumulatorów SkyRC BD250
| Waga | 1000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 13,00 × 13,00 cm |
| Kolejna dostawa | 20.09.2024 |
| Net weight | 879 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 17,00 |
| Gross weight | 1000 |
| HS Code | 8504406090 |
Urządzenie pomiarowe GNSS do modeli RC SkyRC GSM020
| Waga | 85 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,50 × 9,80 × 2,50 cm |
| Kolejna dostawa | 20.09.2024 |
| Net weight | 35 |
| Box width | 9,80 |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 10,30 |
| Gross weight | 85 |
| HS Code | 9031808000 |