Ładowarki RC
Charger B6AC Neo
| Waga | 280 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,50 × 11,50 × 6,50 cm |
| Net weight | 150 |
| Box width | 11,50 |
| Box height | 6,50 |
| Box length | 13,50 |
| Gross weight | 280 |
| HS Code | 8504406090 |
| Moc ładowania (W) | DC: 200; AC: 60 |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 100-240 |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe, NiMH, Inny |
| Moc rozładowania (W) | 19 |
| Prąd ładowania (A) | 0,2-10 |
Hub ładowania Ryze Tello
| Waga | 63 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 10,00 × 4,00 cm |
| Net weight | 60 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 11,00 |
| Gross weight | 63 |
| HS Code | 8504405590 |
| Model | Tello |
| Seria Edukacyjna | Ryze Tello |
Ładowarka Gens Ace IMARS D300 G-Tech Channel AC/DC 300W/700W RC Czarna
| Waga | 860 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,20 × 7,60 × 6,20 cm |
| Net weight | 530 |
| Box width | 7,60 |
| Box height | 6,20 |
| Box length | 14,50 |
| Gross weight | 860 |
| Moc ładowania (W) | AC 300W; DC 350W x2 |
| Napięcie wejściowe AC (V) | AC 100-240V; DC 7-30V |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe, NiMH, Inny |
| Moc rozładowania (W) | 15W x2 |
| Prąd ładowania (A) | 0,1-3A x2 |
Ładowarka LiPo SkyRC iMax B6 V2
Ładowarka sieciowa DJI Mavic Air 2 / Air 2s
Ładowarka SkyRC D100neo
| Waga | 600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,50 × 12,50 × 10,50 cm |
| Kolejna dostawa | 20.09.2024 |
| Net weight | 470 |
| Box width | 12,50 |
| Box height | 10,50 |
| Box length | 12,50 |
| Gross weight | 600 |
| HS Code | 8504406090 |
| Moc ładowania (W) | AC: 100; DC: 200 |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 10-30 |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe, NiMH, Inny |
| Moc rozładowania (W) | 5 |
| Prąd ładowania (A) | 0,2-10 |
Ładowarka SkyRC D200neo
Ładowarka SkyRC e450 2-4S / 6-8S LiPo / LiFe / LiHV / NiMH
| Waga | 360 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,50 × 8,00 × 8,50 cm |
| Kolejna dostawa | 20.09.2024 |
| Net weight | 220 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 8,50 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 360 |
| HS Code | 8504406090 |
| Moc ładowania (W) | 50 |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 100-240 |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe, NiMH |
| Prąd ładowania (A) | 4 |