Wyposażenie studia fotograficznego
Dyfuzor Softbox fotograficzny Puluz PU5120 20cm
| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,50 × 21,00 × 2,50 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 52 |
| Box width | 21,00 |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 22,00 |
| Gross weight | 80 |
| HS Code | 9006910000 |
| Kształt | Ośmiokąt |
| Z wbudowaną lampą | Nie |
Kolorowa lampa fotograficzna PULUZ 30cm
Lampa LED Neewer MS150C RGB 150W 2700-6500K
| Waga | 3370 kg |
|---|---|
| Gross weight | 3370 |
Lampa LED Puluz do aparatu 860 lumenów
Lampa LED Puluz do aparatu PU529B
Lampa LED RGB do aparatu Puluz PU560B
Lampa pierścieniowa / statyw biurkowy na klips Puluz LED 20 cm vlog / stream na telefon PKT3089B
Lampa pierścieniowa / statyw LED Puluz 20cm z uchwytem na telefon PKT3073B
| Waga | 620 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,00 × 32,00 × 6,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 560 |
| Box width | 32,00 |
| Box height | 6,00 |
| Box length | 35,00 |
| Gross weight | 620 |
| HS Code | 9405423100 |