Akcesoria DJI Mini 3
Akumulator bateria do DJI Mini 2 SE / Mini 2 / Mini SE (2250mAh)
| Waga | 112 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,20 × 6,00 × 4,20 cm |
| Net weight | 80 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 4,20 |
| Box length | 9,10 |
| Gross weight | 112 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K |
| Kompatybilność | Akumulatory |
Blokada śmigieł PGYTECH do DJI Mini 2 SE / Mini 2
| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,50 × 3,00 cm |
| Net weight | 72 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 72 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K |
Blokada śmigieł Sunnylife do DJI Mini 3 (czarna) MM3-SJ552
| Waga | 34 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,20 × 4,60 × 9,20 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 18 |
| Box width | 4,60 |
| Box height | 9,20 |
| Box length | 8,40 |
| Gross weight | 34 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Śmigła i osłony |
Blokada śmigieł Sunnylife do DJI Mini 3 Pro (czarna) MM3-SJ398
Etui Sunnylife do DJI Mini 3 Pro / DJI Mini 3
| Waga | 850 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,10 × 24,10 × 11,10 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 800 |
| Box width | 24,10 |
| Box height | 11,10 |
| Box length | 29,40 |
| Gross weight | 850 |
| HS Code | 4202129990 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
Filtry ND (16/64/256) DJI Mini 3 Pro
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,90 × 1,50 × 6,90 cm |
| Net weight | 19 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 6,90 |
| Box length | 7,10 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Kabel Lightning do aparatury DJI RC-N1
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,20 × 9,00 × 0,20 cm |
| Net weight | 5 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 0,20 |
| Box length | 14,30 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K, DJI Mini 3, DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 4 Pro |
| Seria Air | DJI Air 2, DJI Air 2s, DJI Air 3 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Kabel micro USB do aparatury DJI RC-N1
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,20 × 9,00 × 0,20 cm |
| Net weight | 5 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 0,20 |
| Box length | 14,30 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K, DJI Mini 3, DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 4 Pro |
| Seria Air | DJI Air 2, DJI Air 2s, DJI Air 3 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Kabel USB-C do aparatury DJI RC-N1
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,20 × 9,00 × 0,20 cm |
| Net weight | 5 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 0,20 |
| Box length | 14,30 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K, DJI Mini 3, DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 4 Pro |
| Seria Air | DJI Air 2, DJI Air 2s, DJI Air 3 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Osłona do startu z dłoni Sunnylife do DJI Mini 3 Pro (MM3-HS464)
Osłona gimbala Sunnylife do DJI Mini 3 Pro (MM3-G445)
| Waga | 38 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,50 × 7,00 × 6,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 19 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 6,50 |
| Box length | 7,60 |
| Gross weight | 38 |
| HS Code | 3926909790 |
Osłona śmigieł Sunnylife do DJI Mini 3 (MM3-KC559)
| Waga | 93 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14,50 × 4,70 × 14,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 47 |
| Box width | 4,70 |
| Box height | 14,50 |
| Box length | 17,80 |
| Gross weight | 93 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 |