Insta360
Podstawa wspierająca Sunnylife do kamery Insta360 Flow (IST-DZ579)
6,90 zł brutto| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,40 × 8,90 × 3,40 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 8,90 |
| Box height | 3,40 |
| Box length | 9,90 |
| Gross weight | 40 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Silikonowa obudowa + osłona obiektywu Sunnylife do Insta360 X4 (czarna)
29,00 zł brutto| Waga | 57 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 5,00 × 13,00 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 44 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 5,20 |
| Gross weight | 57 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Silikonowa obudowa ochronna PULUZ do Insta360 X4 (czarna)
17,00 zł brutto| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,50 × 8,00 × 3,50 cm |
| Net weight | 46 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 3,50 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Silikonowa osłona obiektywu PULUZ do Insta360 X4 (czarna)
10,90 zł brutto| Waga | 49 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,50 × 8,00 × 3,50 cm |
| Net weight | 40 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 3,50 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 49 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Silikonowe etui na obiektyw Puluz dla Insta360 X3 (czarne)
10,00 zł brutto| Waga | 27 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 12,00 × 2,00 cm |
| Net weight | 18 |
| Box width | 12,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 27 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Silikonowe etui zabezpieczające Puluz Insta360 GO 3 z osłoną na obiektyw
9,00 zł brutto| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 14,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 14,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 30 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Szkło hartowane na ekran kamery Insta360 X3
69,00 zł brutto| Waga | 110 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,80 × 13,00 × 1,80 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 1,80 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 110 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Szkło hartowane Sunnylife do Insta360 Ace
7,90 zł brutto| Waga | 35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,50 × 6,40 × 1,50 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 6,40 |
| Box height | 1,50 |
| Box length | 9,70 |
| Gross weight | 35 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Insta360 |