65
Osłona przeciwsłoneczna i kontrolera 2w1 Sunnylife do DJI RC (MM3-YK466)
| Waga | 113 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,10 × 12,80 × 5,10 cm |
| Net weight | 65 |
| Box width | 12,80 |
| Box height | 5,10 |
| Box length | 17,60 |
| Gross weight | 113 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Kontrolery |
Zestaw 3 filtrów CPL+ND8+ND16 Sunnylife do DJI Mini 3 Pro (MM3-FI415)
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,60 × 7,20 × 1,60 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 65 |
| Box width | 7,20 |
| Box height | 1,60 |
| Box length | 7,20 |
| Gross weight | 100 |
| HS Code | 9002200000 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Mocowanie na plecak Telesin do kamer sportowych (GP-JFM-003)
| Waga | 84 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 15,50 × 5,50 cm |
| Net weight | 65 |
| Box width | 15,50 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 16,00 |
| Gross weight | 84 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Opaska na rękę Telesin z mocowaniem obrotowym do kamer sportowych (GP-WFS-220)
| Waga | 73 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 15,50 × 4,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 65 |
| Box width | 15,50 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 17,00 |
| Gross weight | 73 |
| HS Code | 6307901000 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie, Szelki |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |