Zestawy foto i wideo
Zestaw 20 akcesoriów Puluz do kamer sportowych PKT18
| Waga | 558 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 24,00 × 5,00 cm |
| Net weight | 510 |
| Box width | 24,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 23,50 |
| Gross weight | 558 |
| HS Code | 9620001000 |
| Kompatybilność | Uniwersalne |
Zestaw 43 akcesoriów Puluz do DJI Osmo Pocket PKT47
| Waga | 1200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,50 × 21,00 × 7,50 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 1090 |
| Box width | 21,00 |
| Box height | 7,50 |
| Box length | 32,00 |
| Gross weight | 1200 |
| HS Code | 9621001000 |
| Kompatybilność | DJI Osmo |
Zestaw do nagrywania live Puluz statyw + lampa LED + klamra na telefon PKT3131B
Zestaw do nagrywania live Puluz statyw + lampa LED + mikrofon + klamra na telefon PKT3132B
| Waga | 370 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 5,00 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 340 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 20,00 |
| Gross weight | 370 |
| HS Code | 9405423100 |
Zestaw naklejek i mocowań Puluz do Osmo Action / GoPro
Zestaw 20 akcesoriów Puluz do kamer sportowych PKT11
| Waga | 980 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,50 × 21,00 × 6,50 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 890 |
| Box width | 21,00 |
| Box height | 6,50 |
| Box length | 32,00 |
| Gross weight | 980 |
| HS Code | 9620001000 |
| Kompatybilność | Uniwersalne |
Zestaw 50 akcesoriów Puluz do kamer sportowych PKT39
| Waga | 1220 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,00 × 21,00 × 8,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 1110 |
| Box width | 21,00 |
| Box height | 8,00 |
| Box length | 32,00 |
| Gross weight | 1220 |
| HS Code | 9620001000 |
Zestaw 53 akcesoriów Puluz do kamer sportowych PKT09
| Waga | 1260 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,50 × 21,00 × 7,50 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 1150 |
| Box width | 21,00 |
| Box height | 7,50 |
| Box length | 32,00 |
| Gross weight | 1260 |
| HS Code | 9620001000 |
| Kompatybilność | Uniwersalne |
Zestaw 53 akcesoriów Puluz do kamer sportowych PKT16
| Waga | 930 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,00 × 21,00 × 8,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 850 |
| Box width | 21,00 |
| Box height | 8,00 |
| Box length | 32,00 |
| Gross weight | 930 |
| HS Code | 9620001000 |
| Kompatybilność | Uniwersalne |
Zestaw 53 akcesoriów Puluz do kamer sportowych PKT26
| Waga | 1260 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,50 × 21,00 × 7,50 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 1150 |
| Box width | 21,00 |
| Box height | 7,50 |
| Box length | 32,00 |
| Gross weight | 1260 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Uniwersalne |
Zestaw 6x naklejek VHB Puluz do Osmo Action / GoPro
| Waga | 29 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 6,00 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 30 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 8,00 |
| Gross weight | 29 |
| HS Code | 3926909790 |