Ładowanie RC
Adapter Powerbank do akumulatora DJI Mavic Air 2 / Air 2s
| Waga | 54 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,50 × 4,00 × 7,50 cm |
| Net weight | 19 |
| Box width | 4,00 |
| Box height | 7,50 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 54 |
| HS Code | 8504405590 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Charger B6AC Neo
| Waga | 280 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,50 × 11,50 × 6,50 cm |
| Net weight | 150 |
| Box width | 11,50 |
| Box height | 6,50 |
| Box length | 13,50 |
| Gross weight | 280 |
| HS Code | 8504406090 |
| Moc ładowania (W) | DC: 200; AC: 60 |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 100-240 |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe, NiMH, Inny |
| Moc rozładowania (W) | 19 |
| Prąd ładowania (A) | 0,2-10 |
Dwukierunkowy hub ładujący DJI Mini 2 (Mavic Mini 2)
| Waga | 125 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,50 × 12,50 × 12,50 cm |
| Net weight | 70 |
| Box width | 12,50 |
| Box height | 12,50 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 125 |
| HS Code | 8504406090 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Hub ładowania DJI Mavic Air 2 / Air 2s
Hub ładowania Ryze Tello
| Waga | 63 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 10,00 × 4,00 cm |
| Net weight | 60 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 11,00 |
| Gross weight | 63 |
| HS Code | 8504405590 |
| Model | Tello |
| Seria Edukacyjna | Ryze Tello |
Kabel RC konektor typu C DJI Mavic
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,50 × 5,00 × 1,50 cm |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 1,50 |
| Box length | 10,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Model | Mavic |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Kabel zasilający DJI FPV (USB-C)
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,50 × 9,00 × 1,50 cm |
| Net weight | 40 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 1,50 |
| Box length | 8,50 |
| Gross weight | 30 |
| HS Code | 8544429090 |
| Model | Mini |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Ładowarka Gens Ace IMARS D300 G-Tech Channel AC/DC 300W/700W RC Czarna
| Waga | 860 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,20 × 7,60 × 6,20 cm |
| Net weight | 530 |
| Box width | 7,60 |
| Box height | 6,20 |
| Box length | 14,50 |
| Gross weight | 860 |
| Moc ładowania (W) | AC 300W; DC 350W x2 |
| Napięcie wejściowe AC (V) | AC 100-240V; DC 7-30V |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe, NiMH, Inny |
| Moc rozładowania (W) | 15W x2 |
| Prąd ładowania (A) | 0,1-3A x2 |