Akcesoria DJI Air 3
Akumulator bateria DJI Air 3
| Waga | 530 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 5,00 × 13,00 cm |
| Net weight | 300 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 530 |
| HS Code | 8507600090 |
| Seria Air | DJI Air 3 |
| Kompatybilność | Akumulatory |
| Producent | DJI |
Blokada śmigieł Sunnylife do DJI Air 3 – Czarny (A3-SJ663-D)
| Waga | 66 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,20 × 6,30 × 9,20 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 34 |
| Box width | 6,30 |
| Box height | 9,20 |
| Box length | 11,10 |
| Gross weight | 66 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Air | DJI Air 3 |
DJI RC Motion 3
| Waga | 187 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,50 × 6,00 × 13,50 cm |
| Net weight | 110 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 13,50 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 187 |
| HS Code | 9032890090 |
| Seria FPV | DJI Avata 2 |
Filtry ND (8/16/32/64) do DJI Air 3
Gogle FPV DJI Goggles 3
Osłona śmigieł Sunnylife do DJI AIR 3 (A3-KC680)
| Waga | 164 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,80 × 5,40 × 19,80 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 84 |
| Box width | 5,40 |
| Box height | 19,80 |
| Box length | 28,10 |
| Gross weight | 164 |
| HS Code | 8807300099 |
| Seria Air | DJI Air 3 |
Podwyższenie podwozia Sunnylife do DJI Air 3 – Pomarańczowy (A3-LG664-C)
Śmigła DJI Air 3 (2 sztuki)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 25,00 × 2,00 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 25,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8807100090 |
| Seria Air | DJI Air 3 |
| Kompatybilność | Śmigła i osłony |
| Producent | DJI |
Śmigła DJI Mavic Air 2 (2 sztuki)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,00 × 1,50 × 11,00 cm |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 11,00 |
| Box length | 7,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8529909790 |
| Kompatybilność | Śmigła i osłony |