70
Podwyższenie podwozia Sunnylife do DJI Mavic 3 (M3-LG329)
| Waga | 70 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,20 × 12,90 × 4,20 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 50 |
| Box width | 12,90 |
| Box height | 4,20 |
| Box length | 13,60 |
| Gross weight | 70 |
| HS Code | 3926909790 |
Szkło hartowane Sunnylife na obiektyw DJI Mavic 3 (M3-BHM121) 1 szt.
Zestaw śrub do stabilizatorów DJI Ronin
| Waga | 70 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,20 × 16,50 × 1,20 cm |
| Net weight | 60 |
| Box width | 16,50 |
| Box height | 1,20 |
| Box length | 96,00 |
| Gross weight | 70 |
| HS Code | 7318156290 |
| Model | Ronin |
| Seria Ronin | DJI RS 4 Pro, DJI RS 4, DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 3 Mini, DJI RS 2, DJI RSC 2 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Ładowarka sieciowa USB 18W DJI Mavic Mini / DJI Mini 2
| Waga | 70 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 5,20 × 5,00 cm |
| Net weight | 60 |
| Box width | 5,20 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 4,20 |
| Gross weight | 70 |
| HS Code | 8504405590 |
| Model | Mini |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |