Akcesoria do ładowania RC
Adapter Powerbank do akumulatora DJI Mavic Air 2 / Air 2s
| Waga | 54 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,50 × 4,00 × 7,50 cm |
| Net weight | 19 |
| Box width | 4,00 |
| Box height | 7,50 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 54 |
| HS Code | 8504405590 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Dwukierunkowy hub ładujący DJI Mini 2 (Mavic Mini 2)
| Waga | 125 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,50 × 12,50 × 12,50 cm |
| Net weight | 70 |
| Box width | 12,50 |
| Box height | 12,50 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 125 |
| HS Code | 8504406090 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Hub ładowania DJI Mavic Air 2 / Air 2s
Kabel RC konektor typu C DJI Mavic
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,50 × 5,00 × 1,50 cm |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 1,50 |
| Box length | 10,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Model | Mavic |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Kabel zasilający DJI FPV (USB-C)
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,50 × 9,00 × 1,50 cm |
| Net weight | 40 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 1,50 |
| Box length | 8,50 |
| Gross weight | 30 |
| HS Code | 8544429090 |
| Model | Mini |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Torba ochronna Sunnylife na trzy akumulatory do DJI AIR 3
| Waga | 112 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15,40 × 13,30 × 15,40 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 87 |
| Box width | 17,50 |
| Box height | 15,40 |
| Box length | 1,70 |
| Gross weight | 112 |
| HS Code | 4202129990 |
| Kategoria | Inne |
| Seria Air | DJI Air 3 |