Akcesoria fotograficzne (do aparatów)
DJI High-Bright Remote Monitor
DJI PROSSD Mount
DJI RS Lower Quick-Release Plate (2024)
| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,90 × 2,40 × 13,90 cm |
| Net weight | 70 |
| Box width | 2,40 |
| Box height | 13,90 |
| Box length | 5,35 |
| Gross weight | 80 |
| HS Code | 7616999099 |
| Zestaw | Nie |
| Seria Ronin | DJI RS 2, DJI RS 3, DJI RS 3 Pro, DJI RS 4, DJI RS 4 Pro |
Kabel MCC USB-C DJI R (Ronin-S2 / Ronin- SC2)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,00 × 1,00 × 21,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,00 |
| Box height | 21,00 |
| Box length | 9,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Seria Ronin | DJI RS 4 Pro, DJI RS 4, DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 2, DJI RSC 2 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Mocowanie na uchwyt PGYTECH do DJI Ronin
| Waga | 229 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,70 × 9,10 × 3,70 cm |
| Net weight | 229 |
| Box width | 9,10 |
| Box height | 3,70 |
| Box length | 90,00 |
| Gross weight | 229 |
| HS Code | 9620009190 |
| Seria Ronin | DJI RS 4 Pro, DJI RS 4, DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 3 Mini, DJI RS 2 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |