Akcesoria DJI Matrice 350 RTK
Aparatura sterująca DJI RC Plus Matrice 30/300/350 RTK
| Waga | 1550 kg |
|---|---|
| Wymiary | 23,60 × 32,90 × 23,60 cm |
| Net weight | 1265 |
| Box width | 32,90 |
| Box height | 23,60 |
| Box length | 54,70 |
| Gross weight | 1550 |
| HS Code | 8526929000 |
| Kategoria | Kontrolery |
| Model | RC Plus |
| Kompatybilność | Matrice 30, Matrice 30T, Matrice 300 RTK, Matrice 350 RTK |
Bateria akumulator TB65 DJI Matrice 300/350 RTK
| Waga | 1400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,00 × 10,00 × 19,00 cm |
| Net weight | 1350 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 19,00 |
| Box length | 13,00 |
| Gross weight | 1400 |
| HS Code | 8507600090 |
| Kategoria | Akumulatory |
| Model | TB65 |
| Kompatybilność | Matrice 300 RTK, Matrice 350 RTK |
DJI BS65 Battery Station stacja ładowania TB60/TB65/WB37 Matrice 300/350 RTK
| Waga | 9000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28,00 × 42,00 × 28,00 cm |
| Net weight | 8500 |
| Box width | 42,00 |
| Box height | 28,00 |
| Box length | 54,00 |
| Gross weight | 9000 |
| HS Code | 8504406090 |
| Kategoria | Akumulatory |
| Model | BS65 |
| Kompatybilność | TB60, TB65, WB37, Matrice 300 RTK, Matrice 350 RTK |
DJI Cellular 4G Dongle
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,08 × 2,30 × 0,08 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 15 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 0,08 |
| Box length | 5,24 |
| Gross weight | 15 |
| HS Code | 8517620000 |
Głośnik, megafon MP-130 DJI SkyPort do drona DJI Matrice 300 350
Górne mocowanie gimbala do DJI Matrice 300/350 RTK
Podwójne dolne mocowanie gimbala do DJI Matrice 300/350 RTK
| Waga | 340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 36,00 × 10,00 × 36,00 cm |
| Net weight | 260 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 36,00 |
| Box length | 19,00 |
| Gross weight | 340 |
| HS Code | 8807300099 |
| Kategoria | Akcesoria |
| Kompatybilność | Matrice 300 RTK |
Śmigła 2110s do DJI Matrice 300/350 RTK
| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,30 × 8,50 × 4,30 cm |
| Net weight | 166 |
| Box width | 8,50 |
| Box height | 4,30 |
| Box length | 30,00 |
| Gross weight | 240 |
| HS Code | 8807100090 |
| Kategoria | Śmigła i osłony |
| Model | 2110s |
| Kompatybilność | Matrice 350 RTK |