DJI FlightHub
DJI FlightHub 2 Pro 1 Rok – Kod elektroniczny
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Gross weight | 1 |
FlightHub 2 Livestream Reload Package Code – Kod elektroniczny
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Gross weight | 1 |
FlightHub 2 Mapping Reload Package – Kod elektroniczny
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Gross weight | 1 |
FlightHub 2 Storage Space Upgrade Package Code – Kod elektroniczny
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Gross weight | 1 |
Kabel zasilający DJI FPV Goggles (XT60)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,50 × 9,00 × 1,50 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 1,50 |
| Box length | 8,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |