Aparatury RC
Aparatura sterująca DJI RC Plus 2 Matrice 4 Series
| Producent | DJI Enterprise |
|---|---|
| Okres gwarancji | 24 |
Aparatura sterująca DJI RC Plus FlyCart 30
| Waga | 1610 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22,00 × 36,10 × 22,00 cm |
| Net weight | 1260 |
| Box width | 36,10 |
| Box height | 22,00 |
| Box length | 52,50 |
| Gross weight | 1610 |
| Kategoria | Kontrolery |
| Model | RC Plus |
| Kompatybilność | FlyCart 30 |
Aparatura sterująca DJI RC Plus Matrice 30/300/350 RTK
| Waga | 1550 kg |
|---|---|
| Wymiary | 23,60 × 32,90 × 23,60 cm |
| Net weight | 1265 |
| Box width | 32,90 |
| Box height | 23,60 |
| Box length | 54,70 |
| Gross weight | 1550 |
| HS Code | 8526929000 |
| Kategoria | Kontrolery |
| Model | RC Plus |
| Kompatybilność | Matrice 30, Matrice 30T, Matrice 300 RTK, Matrice 350 RTK |
DJI Cellular 4G Dongle
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,08 × 2,30 × 0,08 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 15 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 0,08 |
| Box length | 5,24 |
| Gross weight | 15 |
| HS Code | 8517620000 |
Kabel Lightning do aparatury DJI RC-N1
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,20 × 9,00 × 0,20 cm |
| Net weight | 5 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 0,20 |
| Box length | 14,30 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K, DJI Mini 3, DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 4 Pro |
| Seria Air | DJI Air 2, DJI Air 2s, DJI Air 3 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Kabel micro USB do aparatury DJI RC-N1
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,20 × 9,00 × 0,20 cm |
| Net weight | 5 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 0,20 |
| Box length | 14,30 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K, DJI Mini 3, DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 4 Pro |
| Seria Air | DJI Air 2, DJI Air 2s, DJI Air 3 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Kabel USB-C do aparatury DJI RC-N1
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,20 × 9,00 × 0,20 cm |
| Net weight | 5 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 0,20 |
| Box length | 14,30 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K, DJI Mini 3, DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 4 Pro |
| Seria Air | DJI Air 2, DJI Air 2s, DJI Air 3 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Kontroler nadajnik DJI FPV Remote Controller 3
| Waga | 340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,55 × 6,50 × 12,55 cm |
| Net weight | 240 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 12,55 |
| Box length | 16,70 |
| Gross weight | 340 |
| HS Code | 9032890090 |
| Seria FPV | DJI Avata 2 |
| Kompatybilność | Kontrolery |
Mocowanie na klatkę piersiową SUNNYLIFE do kontrolera DJI RC / RC 2
| Waga | 305 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18,60 × 5,10 × 18,60 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 248 |
| Box width | 5,10 |
| Box height | 18,60 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 305 |
| HS Code | 3926909790 |