17,00
Etui Sunnylife do Insta360 X4
Uchwyt wypornościowy Telesin do kamer sportowych (GP-MNP-102)
| Waga | 62 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,00 × 15,50 × 6,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 45 |
| Box width | 15,50 |
| Box height | 6,00 |
| Box length | 17,00 |
| Gross weight | 62 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Wypornościowy |
| Długość (cm) | 15 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Magnetyczna ramka zabezpieczająca Puluz Insta360 GO 3 / GO 3S
Magnetyczna ramka zabezpieczająca Puluz Insta360 GO 3 / GO 3S z karabinkiem
Obiektyw/luneta do telefonu APEXEL APS-8-24X30 8-24X (czarna)
| Waga | 220 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,50 × 9,00 × 6,50 cm |
| Net weight | 156 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 6,50 |
| Box length | 17,00 |
| Gross weight | 220 |
| HS Code | 9005800000 |
| Zestaw | Nie |
| Kompatybilność | Uniwersalne |