Części zamienne do dronów
Akumulator WB37 (DJI RC Plus / CrystalSky / Cendence / Phantom 4 RTK)
| Waga | 215 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,60 × 8,00 × 4,60 cm |
| Net weight | 170 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 4,60 |
| Box length | 12,70 |
| Gross weight | 215 |
| HS Code | 8507600090 |
| Kategoria | Akumulatory |
| Model | WB37 |
| Kompatybilność | DJI RC Plus, DJI High-Bright Remote Monitor, DJI Video Transmitter, DJI Video Receiver, DJI D-RTK 2 High-Precision GNSS Mobile Station, DJI FPV Remote Controller |
Aluminiowa osłona gimbala / zderzak Sunnylife do DJI Avata (czarna)
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 11,00 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 5 |
| Box width | 11,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 10 |
| HS Code | 7616999099 |
| Seria FPV | DJI Avata |
Bateria akumulator DJI Inspire 3 TB51
| Waga | 600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 5,00 × 13,00 cm |
| Net weight | 480 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 600 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Inspire |
| Kompatybilność | Akumulatory |
| Producent | DJI |
Bateria akumulator TB65 DJI Matrice 300/350 RTK
| Waga | 1400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,00 × 10,00 × 19,00 cm |
| Net weight | 1350 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 19,00 |
| Box length | 13,00 |
| Gross weight | 1400 |
| HS Code | 8507600090 |
| Kategoria | Akumulatory |
| Model | TB65 |
| Kompatybilność | Matrice 300 RTK, Matrice 350 RTK |
Battery Kit DJI Mavic 3 Enterprise
| Waga | 1300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 18,90 × 4,50 cm |
| Net weight | 1210 |
| Box width | 18,90 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 38,00 |
| Gross weight | 1300 |
| HS Code | 8507600090 |
| Kategoria | Akumulatory |
| Kompatybilność | Akumulatory |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3, DJI Mavic 3 Classic, DJI Mavic 3 Pro |
Blokada śmigieł Sunnylife do DJI Air 3 – Czarny (A3-SJ663-D)
| Waga | 66 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,20 × 6,30 × 9,20 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 34 |
| Box width | 6,30 |
| Box height | 9,20 |
| Box length | 11,10 |
| Gross weight | 66 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Air | DJI Air 3 |
Blokada śmigieł Sunnylife do DJI Mavic 3 (silikonowa) M3-SJ359
DJI Agras T30 Śmigło CCW
| Producent | DJI Agriculture |
|---|---|
| Brak | 1 |
DJI Agras T30 Śmigło CW
| Producent | DJI Agriculture |
|---|---|
| Brak | 1 |