Filtry do smartfonów
Filtr 1-5 stopni Freewell Sherpa True Color VND do iPhone 15Pro/Max iPhone 14Pro/Max iPhone 13 Pro/Max
Filtr CP Freewell Sherpa do iPhone 13Pro/Max, 14Pro/Max, 15Pro/Max
Adapter filtra LCP13/14 PolarPro do iPhone 15
Aluminiowa obudowa PolarPro LiteChaser do iPhone 14 Pro Max
| Waga | 230 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 13,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 170 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 21,00 |
| Gross weight | 230 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | iPhone 14 Pro Max |
Etui Freewell do Samsung Galaxy S23 Ultra (niebieskie)
| Waga | 77 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,80 × 7,00 × 1,80 cm |
| Net weight | 51 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 1,80 |
| Box length | 86,00 |
| Gross weight | 77 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Samsung S23 Ultra |
| Kolor | srebrny, niebieski |
Etui Polarpro do iPhone 15 Pro (ocean)
| Waga | 62 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15,20 × 7,60 × 15,20 cm |
| Net weight | 62 |
| Box width | 7,60 |
| Box height | 15,20 |
| Box length | 1,60 |
| Gross weight | 62 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | iPhone 15 Pro |
| Kompatybilność | iPhone 15 Pro |
Etui Polarpro do iPhone 15 Pro Max (kolor piaskowy)
| Waga | 74 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,50 × 8,20 × 16,50 cm |
| Net weight | 74 |
| Box width | 8,20 |
| Box height | 12,70 |
| Box length | 1,60 |
| Gross weight | 74 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | iPhone 15 Pro Max |
| Kompatybilność | iPhone 15 Pro Max |
Etui Polarpro do iPhone 15 Pro Max (zielony)
| Waga | 74 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,50 × 8,20 × 16,50 cm |
| Net weight | 74 |
| Box width | 8,20 |
| Box height | 12,70 |
| Box length | 1,60 |
| Gross weight | 74 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | iPhone 15 Pro Max |
| Kompatybilność | iPhone 15 Pro Max |