Insta360
Obudowa Telesin wodoodporna dla GoPro Hero 9 / Hero 10 / Hero 11 / Hero 12 (GP-WTP-901)
44,90 zł brutto| Waga | 135 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,80 × 11,50 × 4,80 cm |
| Net weight | 89 |
| Box width | 11,50 |
| Box height | 4,80 |
| Box length | 8,90 |
| Gross weight | 135 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Kompatybilność | Insta360 |
Obudowa wypornościowa do kamery Insta360 Ace Pro
89,90 zł brutto| Waga | 150 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,00 × 11,50 × 6,00 cm |
| Net weight | 56 |
| Box width | 11,50 |
| Box height | 6,00 |
| Box length | 18,00 |
| Gross weight | 150 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Osłona obiektywów do kamery Insta360 X3 (slikonowa)
39,00 zł brutto| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 8,30 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 60 |
| Box width | 8,30 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 72 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Osłona ochronna obiektywu PULUZ do Insta360 X4
49,90 zł brutto| Waga | 97 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,50 × 8,00 × 3,50 cm |
| Net weight | 88 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 3,50 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 97 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Osłona ze szkła hartowanego 3 w 1 PULUZ do Insta360 Ace Pro (PU951T)
13,90 zł brutto| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 6,00 × 2,00 cm |
| Net weight | 10 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 8,00 |
| Gross weight | 20 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Insta360 |