Insta360
Etui ochronne Sunnylife do Insta360 ONE X2 / X3 (IST-B193)
57,90 zł brutto| Waga | 610 kg |
|---|---|
| Wymiary | 32,50 × 6,50 × 32,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 463 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 32,50 |
| Box length | 18,90 |
| Gross weight | 610 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Etui Sunnylife do Insta360 Ace Pro
49,00 zł brutto| Waga | 175 kg |
|---|---|
| Wymiary | 178,00 × 6,80 × 178,00 cm |
| Net weight | 130 |
| Box width | 6,80 |
| Box height | 178,00 |
| Box length | 10,30 |
| Gross weight | 175 |
| HS Code | 4202929890 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Etui Sunnylife do Insta360 X4
38,90 zł brutto| Waga | 165 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 9,40 × 7,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 129 |
| Box width | 9,40 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 17,00 |
| Gross weight | 165 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Etui Sunnylife do Insta360 X4 i akcesoriów
44,00 zł brutto| Waga | 505 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 19,10 × 7,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 432 |
| Box width | 19,10 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 32,40 |
| Gross weight | 505 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Ładowarka dwukanałowa USB Puluz do Insta360 X3
42,00 zł brutto| Waga | 110 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 8,00 × 5,00 cm |
| Net weight | 100 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 8,00 |
| Gross weight | 110 |
| HS Code | 8504406090 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie magnetyczne Sunnylife do Insta360 X4
99,00 zł brutto| Waga | 63 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,90 × 2,00 × 9,90 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 50 |
| Box width | 2,00 |
| Box height | 9,90 |
| Box length | 7,40 |
| Gross weight | 63 |
| HS Code | 8505199089 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Obudowa ochronna Sunnylife do kamery Insta360 X4
19,00 zł brutto| Waga | 29 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35,00 × 37,00 × 35,00 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 16 |
| Box width | 37,00 |
| Box height | 35,00 |
| Box length | 52,00 |
| Gross weight | 29 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |