Akcesoria DJI FPV
Drążki kontrolera DJI FPV
Gogle FPV DJI Goggles 3
Hub ładowania DJI FPV
Hub ładowania DJI WB37 (USB-C)
| Waga | 210 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,90 × 6,50 × 4,90 cm |
| Net weight | 140 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 4,90 |
| Box length | 9,60 |
| Gross weight | 210 |
| HS Code | 8504406090 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
| Producent | DJI |
Kabel zasilający DJI FPV (USB-C)
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,50 × 9,00 × 1,50 cm |
| Net weight | 40 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 1,50 |
| Box length | 8,50 |
| Gross weight | 30 |
| HS Code | 8544429090 |
| Model | Mini |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Kabel zasilający DJI FPV Goggles (XT60)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,50 × 9,00 × 1,50 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 1,50 |
| Box length | 8,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Kontroler nadajnik DJI FPV Remote Controller 3
| Waga | 340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,55 × 6,50 × 12,55 cm |
| Net weight | 240 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 12,55 |
| Box length | 16,70 |
| Gross weight | 340 |
| HS Code | 9032890090 |
| Seria FPV | DJI Avata 2 |
| Kompatybilność | Kontrolery |
Ładowarka samochodowa DJI FPV
Uchwyt na lokalizator AirTag Sunnylife do dronów DJI
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 7,50 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 2 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 10 |
| HS Code | 3926909790 |