RC FPV - podgląd na żywo
DJI FPV Goggles 2
| Waga | 680 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,90 × 8,60 × 16,90 cm |
| Net weight | 270 |
| Box width | 8,60 |
| Box height | 16,90 |
| Box length | 18,60 |
| Gross weight | 680 |
| HS Code | 8543709099 |
| Model | FPV |
| Seria FPV | DJI Avata |
| Kompatybilność | Zestaw DJI |
Adapter DJI FPV System MMCX wtyk kątowy na SMA (dwie sztuki)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,50 × 1,30 × 19,50 cm |
| Net weight | 10 |
| Box width | 1,30 |
| Box height | 19,50 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki, Mocowania i Adaptery |
Adapter DJI FPV System MMCX wtyk prosty na SMA (dwie sztuki)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,50 × 1,30 × 19,50 cm |
| Net weight | 10 |
| Box width | 1,30 |
| Box height | 19,50 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki, Mocowania i Adaptery |
Anteny DJI FPV System SMA (dwie sztuki)
Anteny do goggli DJI FPV System (dwie sztuki)
DJI Goggles Integra
Kabel zasilający DJI FPV System wtyk XT60
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,50 × 1,30 × 19,50 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 1,30 |
| Box height | 19,50 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |