Akcesoria DJI Agras T25
Akumulator DJI FlyCart 30 DB2000
| Waga | 11990 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,30 × 39,00 × 21,30 cm |
| Net weight | 11280 |
| Box width | 39,00 |
| Box height | 21,30 |
| Box length | 39,30 |
| Gross weight | 11990 |
| HS Code | 8507800090 |
| Kategoria | Drony |
| Model | FlyCart 30 |
Składane śmigła Quick-Release dla dużych wysokości DJI Inspire 3 (para)
| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,10 × 3,20 × 21,10 cm |
| Net weight | 70 |
| Box width | 3,20 |
| Box height | 21,10 |
| Box length | 6,30 |
| Gross weight | 200 |
| HS Code | 8807100090 |
| Model | Inspire |
| Kompatybilność | Śmigła i osłony |
| Producent | DJI |
Składane śmigła Quick-Release do DJI Inspire 3 (para)
| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,10 × 3,20 × 21,10 cm |
| Net weight | 70 |
| Box width | 3,20 |
| Box height | 21,10 |
| Box length | 6,30 |
| Gross weight | 200 |
| HS Code | 8807100090 |
| Model | Inspire |
| Kompatybilność | Śmigła i osłony |
| Producent | DJI |
Stacja ładowania C8000 dla DJI FlyCart 30/Agras T25
| Waga | 12560 kg |
|---|---|
| Wymiary | 36,50 × 25,30 × 36,50 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 11000 |
| Box width | 25,30 |
| Box height | 18,30 |
| Box length | 35,00 |
| Gross weight | 12560 |
| HS Code | 8504406090 |
Przewód kabel AC do Hub ładowania akumulatorów TB51 DJI Inspire 3
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,80 × 5,80 × 16,80 cm |
| Net weight | 150 |
| Box width | 5,80 |
| Box height | 16,80 |
| Box length | 4,50 |
| Gross weight | 300 |
| HS Code | 8504405590 |
| Model | Inspire |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
| Producent | DJI |