Baterie do dronów
Akumulator bateria DJI Avata 2420mAh
| Waga | 186 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,20 × 5,85 × 9,20 cm |
| Net weight | 160 |
| Box width | 5,85 |
| Box height | 9,20 |
| Box length | 6,00 |
| Gross weight | 186 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | FPV |
| Seria FPV | DJI Avata |
| Kompatybilność | Akumulatory |
Akumulator bateria DJI Mavic 3 Enterprice C1
| Producent | DJI Enterprise |
|---|---|
| Okres gwarancji | 12 |
Akumulator bateria do DJI Mini 2 SE / Mini 2 / Mini SE (2250mAh)
| Waga | 112 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,20 × 6,00 × 4,20 cm |
| Net weight | 80 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 4,20 |
| Box length | 9,10 |
| Gross weight | 112 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K |
| Kompatybilność | Akumulatory |
Bateria akumulator DJI Inspire 3 TB51
| Waga | 600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 5,00 × 13,00 cm |
| Net weight | 480 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 600 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Inspire |
| Kompatybilność | Akumulatory |
| Producent | DJI |
Bateria akumulator TB30 DJI Matrice 30
| Waga | 782 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,50 × 9,00 × 6,50 cm |
| Net weight | 685 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 6,50 |
| Box length | 15,50 |
| Gross weight | 782 |
| Kategoria | Akumulatory |
| Model | TB30 |
| Kompatybilność | Matrice 30 |
Bateria akumulator TB65 DJI Matrice 300/350 RTK
| Waga | 1400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,00 × 10,00 × 19,00 cm |
| Net weight | 1350 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 19,00 |
| Box length | 13,00 |
| Gross weight | 1400 |
| HS Code | 8507600090 |
| Kategoria | Akumulatory |
| Model | TB65 |
| Kompatybilność | Matrice 300 RTK, Matrice 350 RTK |
Battery Kit DJI Mavic 3 Enterprise
| Waga | 1300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 18,90 × 4,50 cm |
| Net weight | 1210 |
| Box width | 18,90 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 38,00 |
| Gross weight | 1300 |
| HS Code | 8507600090 |
| Kategoria | Akumulatory |
| Kompatybilność | Akumulatory |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3, DJI Mavic 3 Classic, DJI Mavic 3 Pro |
Blokada śmigieł PGYTECH do DJI Mini 2 SE / Mini 2
| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,50 × 3,00 cm |
| Net weight | 72 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 72 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K |
Blokada śmigieł Sunnylife do DJI Air 3 – Czarny (A3-SJ663-D)
| Waga | 66 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,20 × 6,30 × 9,20 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 34 |
| Box width | 6,30 |
| Box height | 9,20 |
| Box length | 11,10 |
| Gross weight | 66 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Air | DJI Air 3 |