Plecaki fotograficzne
Plecak fotograficzny Puluz wodoodporny (czarny) PU5011B
| Waga | 860 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,00 × 33,00 × 8,00 cm |
| Kolejna dostawa | 30.10.2024 |
| Net weight | 780 |
| Box width | 33,00 |
| Box height | 8,00 |
| Box length | 48,00 |
| Gross weight | 860 |
| HS Code | 4202929190 |
| Kolor | czarny |
Plecak fotograficzny Puluz wodoodporny PU5015B
Organizer 20L PolarPro do plecaka Boreal 50L
Plecak DJI Avata 2
| Wymiary | 23,50 × 14,00 × 23,50 cm |
|---|---|
| Net weight | 430 |
| Box width | 14,00 |
| Box height | 23,50 |
| Box length | 16,50 |
| HS Code | 4202125000 |
| Seria FPV | DJI Avata 2 |
Plecak fotograficzny 10L K&F Concept Beta Messenger
| Waga | 550 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40,00 × 15,00 × 40,00 cm |
| Kolejna dostawa | 27.09.2024 |
| Net weight | 523 |
| Box width | 15,00 |
| Box height | 40,00 |
| Box length | 20,00 |
| Gross weight | 550 |
| HS Code | 4202929190 |
| Kolor | czarny |
| Pojemność (l) | 10 |
Plecak fotograficzny 15L K&F Concept Beta V2
Plecak fotograficzny 17L K&F Concept Beta Zip
| Producent | K&F Concept |
|---|---|
| Okres gwarancji | 12 |
Plecak fotograficzny 18L K&F Concept Beta V3
Plecak fotograficzny 18L K&F Concept Beta V3
| Producent | K&F Concept |
|---|---|
| Okres gwarancji | 12 |
Plecak fotograficzny 20L K&F Concept (KF13.144)
| Waga | 1820 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22,00 × 30,00 × 22,00 cm |
| Kolejna dostawa | 27.09.2024 |
| Net weight | 1800 |
| Box width | 30,00 |
| Box height | 22,00 |
| Box length | 45,00 |
| Gross weight | 1820 |
| HS Code | 4202125000 |
| Kolor | czarny |
| Pojemność (l) | 20 L |