Insta360
Metalowa obudowa PULUZ do Insta360 X3
209,00 zł brutto| Waga | 130 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 10,00 × 4,00 cm |
| Net weight | 110 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 130 |
| HS Code | 7616999099 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie do siodełka rowerowego Insta360 do kamer sportowych
129,00 zł brutto| Waga | 317 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,50 × 12,20 × 6,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 290 |
| Box width | 12,20 |
| Box height | 6,50 |
| Box length | 21,00 |
| Gross weight | 317 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie do szybkiego montażu 1/4” Sunnylife do Insta360 GO 3 / GO 3S
36,00 zł brutto| Waga | 13 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 7,50 × 1,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 10 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 13 |
| HS Code | 7616999099 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie doustne POV Insta360
229,00 zł brutto| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 5,00 × 5,50 cm |
| Net weight | 60 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 9,50 |
| Gross weight | 72 |
| HS Code | 8529909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie Insta360 na kij narciarski
189,00 zł brutto| Waga | 228 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 9,70 × 5,00 cm |
| Net weight | 120 |
| Box width | 9,70 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 16,00 |
| Gross weight | 228 |
| HS Code | 7616999099 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie magnetyczne do kamery Insta360 GO 3
| Waga | 23 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 3,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 10 |
| Box width | 3,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 6,50 |
| Gross weight | 23 |
| HS Code | 8505199089 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Insta360 |
Mocowanie magnetyczne Insta360 do uchwytów selfie
269,00 zł brutto| Waga | 241 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 9,50 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 161 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 16,50 |
| Gross weight | 241 |
| HS Code | 8505199089 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Kompatybilność | Insta360 |