Akcesoria do gimbali
Osłona gimbala Sunnylife do DJI Mini 3 Pro (MM3-G445)
| Waga | 38 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,50 × 7,00 × 6,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 19 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 6,50 |
| Box length | 7,60 |
| Gross weight | 38 |
| HS Code | 3926909790 |
| Waga | 38 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,50 × 7,00 × 6,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 19 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 6,50 |
| Box length | 7,60 |
| Gross weight | 38 |
| HS Code | 3926909790 |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się