Akcesoria DJI Mavic 3
Battery Kit DJI Mavic 3 Enterprise
| Waga | 1300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 18,90 × 4,50 cm |
| Net weight | 1210 |
| Box width | 18,90 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 38,00 |
| Gross weight | 1300 |
| HS Code | 8507600090 |
| Kategoria | Akumulatory |
| Kompatybilność | Akumulatory |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3, DJI Mavic 3 Classic, DJI Mavic 3 Pro |
Blokada śmigieł Sunnylife do DJI Mavic 3 (silikonowa) M3-SJ359
DJI Cellular 4G Dongle
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,08 × 2,30 × 0,08 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 15 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 0,08 |
| Box length | 5,24 |
| Gross weight | 15 |
| HS Code | 8517620000 |
Drążki kontrolera DJI RC PRO
Drążki sterowania Sunnylife do kontrolera DJI RC (srebrne) MM3-YG393
| Waga | 60 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 7,50 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 2 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 60 |
| HS Code | 8529909700 |
Etui zabezpieczenie Sunnylife do kontrolera DJI RC (szare) MM3-BHT441
| Waga | 67 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 14,00 × 4,00 cm |
| Net weight | 60 |
| Box width | 14,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 20,00 |
| Gross weight | 67 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Kontrolery |
Filtr CPL PGYTECH do DJI Mavic 3 Classic
Filtr ND16 Freewell do DJI Mavic 3
Filtr ND32 Freewell do DJI Mavic 3
Filtr PGYTECH DJI Mavic 3 Pro CPL (Professional)
| Waga | 98 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,50 × 3,00 × 9,50 cm |
| Net weight | 9 |
| Box width | 3,00 |
| Box height | 9,50 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 98 |
| HS Code | 9002200000 |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 Pro |
Filtr PGYTECH DJI Mavic 3 Pro UV (Professional)
| Waga | 96 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,50 × 3,00 × 9,50 cm |
| Net weight | 7 |
| Box width | 3,00 |
| Box height | 9,50 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 96 |
| HS Code | 9002200000 |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 Pro |